SESJA LIFESTYLE WE WŁOSZECH

Marzysz o sesji swoich produktów w pięknych lokalizacjach, ale do tej pory byłaś przekonana, że zorganizowanie sesji za granicą jest jeszcze poza Twoim zasięgiem… ?

Masz tylko kilka nowości, więc nie opłaca Ci się organizować dużej sesji, ale potrzebujesz powiewu świeżości w swoich social mediach… ?

Tylko teraz sesja lifestyle we Włoszech jest na wyciągnięcie Twojej ręki i nie wymaga organizacji z Twojej strony poza… nadaniem kuriera!

siatka zdjęć content italia

Nie masz doświadczenia w organizacji zdjęć dla swojej marki i wydaje Ci się, że organizacja sesji za granicą musi być zupełnie poza Twoim zasięgiem? Zastanawiasz się: Jak znaleźć modelkę za granicą? Jak znaleźć odpowiednie lokalizacje? Jak się za to w ogóle zabrać? Do tego jesteś przekonana, że taka sesja musi kosztować krocie!

To prawda. Zorganizowanie pełnej kampanii za granicą na zlecenie nie może być tanie. Same koszty transportu produktów, czy zakwaterowanie ekipy zdjęciowej, diametralnie podnoszą koszt wykonania sesji w zagranicznej lokalizacji. Wiem, że taka pro-sesja jest dla wielu mniejszych firm zwyczajnie poza zasięgiem. 

Mam jednak rozwiązanie, które pozwoli Ci spełnić marzenie o uchwyceniu piękna, szyku i klasy Twoich produktów! Sesja lifestyle we Włoszech!

Ty tylko nadajesz kuriera! Ja zajmuję się resztą.

Efektem sesji we Włoszech będą zdjęcia lifestyle, z pięknymi modelkami, które mają przypominać realne klientki. Uchwycone na spacerze w cudownej lokalizacji, podczas zwiedzania, w kawiarence, na plaży… Ukazująca Twoje produkty uchwycone w „realnym życiu”! Idziemy zgodnie z trendem hashtagów #instagirl czy #realphoto. Zdjęcia na pewno zrobią efekt WOW na Twoich followersach na Instagramie, ale mogą tez uzupełnić packshoty na stronie www czy inne materiały reklamowe… lub mogą stanowić dodatkową mini-kampanię marki.

Wybrane przeze mnie lokalizacje będą pięknie korespondowały z sukienkami letnimi, kobiecymi lekkimi lookami miejskimi, z barwnymi, zwiewnymi materiałami oraz z elegancją i klasą. Znajdziemy też piękne miejsca idealne na modę kurortową i plażową. 

Jesteś gotowa, by zachwycić swoją marką w sieci?

 

SESJA LIFESTYLE

organizacja sesji  we Włoszech

realizacja sesji fotograficznej

profesjonalny retusz zdjęć

licencja komercyjna na wykorzystywanie zdjęć

zgoda na wykorzystanie wizerunku modelki

240 zł

1 produkt

3 fotografie

240 zł

640 zł

3 produkty

9 fotografii

720 640 zł

940 zł

5 produktów

15 fotografii

1200 940 zł

Sesja kobieca we Włoszech

240 zł

ADD-ONS

  • MORE PHOTOS – po sesji istnieje możliwość dokupienia większej ilości zdjęć w cenie 50 zł / dodatkowe ujęcie
  • INSTA STORIES CONTENT – wykonanie krótkich form promocyjnych (slowmo, boomerang, animacje, kolaże, kulisy sesji) – 50 zł / 5 stories – sprawdź koniecznie przypiętne stories na moim profilu @natalialowicka i zobacz jakie piękne materiały mogę dla Ciebie wykonać

240 zł

ZAREZERWUJ SWOJĄ SESJĘ

 

TEL

513 13 24 70

 

EMAIL

INFO@NATALIALOWICKA.PL

Natalia Łowicka portret
Content Creator Natalia Łowicka

NATALIA ŁOWICKA

 

Jestem fotografem, kreatorem treści wizualnych i właścicielką studia fotografii portretowej Atelier Natalia Łowicka w Białymstoku.

Zaczynałam karierę jako fotograf komercyjny, pracując przy sesjach reklamowych i produktowych dla marek, głównie z branży mody i beauty.

Wielokrotnie publikowałam swoje fotografie w magazynach w Polsce i za granicą, m.in. Make-up Trendy, Akademia Paznokcia, Elegant Magazine, Panna Młoda. Mam na koncie także trzy okładki, jestem laureatką międzynarodowych konkursów fotograficznych, m.in. The Portrait Masters Awards 2018, 2019, 2020 i mogę się pochwalić wystawami swoich prac.

Doświadczenie budowałam także podczas pracy jako asystentka studia fotograficznego we Włoszech. Zakochałam się w Italii i od tej pory regularnie do niej wracam – fotografując w Rzymie, Mediolanie, Cinque Terre, Polignano a Mare i wielu innych pięknych zakątkach.

Wizerunek, prezencja online i media społecznościowe są moją pasją, która rośnie równolegle wraz z rozwojem mojego biznesu fotograficznego. Z jednej strony dostarczając innym markom spersonalizowane treści wizualne za pomocą zdjęć, z drugiej, tworząc content do swoich własnych mediów społecznościowych.

Wiem, że w social mediach sprzedaje się obrazem. Dlatego jestem tu dla Ciebie, by zapewnić Twoją markę w cudowne zdjęcia, które pozwolą Ci budować profesjonalny wizerunek, zachwycą Twoich followersów i znajdą nowych klientów.

Atelier Natalia Łowicka
ul. Sienkiewicza 49 lok. 107, Białystok
e-mail: info@natalialowicka.pl
tel: 513132470