Kiedy ostatnio trzymałaś w ręku album ze swoimi zdjęciami?

Rozejrzyj się po swoim mieszkaniu, nie masz wrażenia, że czegoś w nim brakuje? 

W czasach, kiedy fotografia jest tak łatwa i szybka, dosłownie na wyciągnięcie ręki… Tak bardzo jej zaczyna brakować w naszym codziennym życiu.

Zadbaj o to, aby ten cudowne momenty utrwalone na fotografiach nie zostały schowane w czeluściach dysku Twojego komputera. Bądź nie zginęły, kiedy Twój telefon się zepsuje i nagle stracisz wszystkie dane!

Zdjęcia, którymi dokumentujesz swoją codzienność, nie są mniej ważne, niż zdjęcia od fotografa ze ślubu, komunii, czy innej ważnej okazji. Stwórz piękny fotoalbum, do którego będziesz wracać wraz ze swoimi bliskimi, wspominając wspólne chwile.

Fotoalbum wysokiej jakości zaprojektowany w Atelier Natalia Łowicka

Dopełnij swoje mieszkanie piękną galerią rodzinnych zdjęć. Ozdób wnętrze swoimi najpiękniejszymi wspomnieniami utrwalonymi na fotografiach. Niech te zdjęcia na co dzień przypominają o cudownych chwilach, które spędziłaś z bliskimi, rodziną i przyjaciółmi.

Wiem, dlaczego jeszcze się za to nie zabrałaś… Wiem, dlaczego te zdjęcia wciąż zalegają na dysku… Wiem, co Cię przeraża na tyle, że nawet nie chcesz zacząć…

Selekcja zdjęć.

Nawet znalezienie odpowiedniej drukarni i przejście przez proces kreowania fotoalbumu, czy dobieranie ramek i umocowanie ich na ścianie nie wydaje się tak trudne i czasochłonne… jak sama selekcja.

Czujesz frustrację, że nie masz aż tyle motywacji, by spędzić nad tym tematem kilkanaście godzin?

W czym mogę Ci pomóc?

SELEKCJA ZDJĘĆ

Spośród tych powtarzających się, przypadkowych, zamazanych i mniej udanych, wybiorę te najlepsze, które warto wydrukować. Selekcji dokonam zgodnie z Twoimi wskazówkami, będziesz mogła też wskazać ujęcia, które są dla Ciebie najważniejsze i nie powinnam ich pomijać.

Lekcja jak robić lepsze zdjęcia na instagram

PROJEKTOWANIE

Zadbam o przemyślany układ zdjęć na rozkładówkach fotoalbumu i o rozmieszczenie fotografii w kompozycji na ścianę. Zanim wyślę projekt do druku, poczekam na Twoją ostateczną akceptację. Pamiętaj, że korzystam z usług sprawdzonych dostawców, drukarni oferujących produkty bardzo wysokiej jakości, więc efekt będzie na pewno świetny!

Lekcja jak robić lepsze zdjęcia na instagram

OBRÓBKA ZDJĘĆ

Martwisz się o spójność Twoich zdjęć? Wiesz, że są technicznie niedoskonałe, a jednak utrwalają ważne chwile? Poprawię kolory, kontrast, balans bieli, rozjaśnię i „dodam klimatu” Twoim zdjęciom.

Lekcja jak robić lepsze zdjęcia na instagram

UTRWAL TE PIĘKNE MOMENTY NA PAPIERZE