Zamień rodzinne wspomnienia w sztukę w Twoim własnym domu

Sesja Kobiece Pokolenia

#existinphotos

Zaistniej na fotografiach

.

 

 

 

.

 

 

 

.

Celebrujmy wyjątkową kobiecą więź, która łączy pokolenia, mamy, babcie, córki, podczas ponadczasowej kobiecej sesji zdjęciowej.

Fotografia jest moją pasją. Nie ma dla mnie większej radości, niż wasz uśmiech i wzruszenie, kiedy po sesji widzicie swoje rodzinne zdjęcia po raz pierwszy w pełnej okazałości. Wydrukowane, oprawione, trzymacie je w dłoniach i stają się waszym rodzinnym skarbem. Wiem, że swoją prawdziwą wartość nabiorą z czasem, po latach.

Czas płynie zbyt szybko, by odkładać kobiecą sesję na później. Zmieniamy się my, zmieniają się nasze dzieci, zmienia się świat wokół nas. Zacznij dokumentować swoją rodzinną historię już teraz! Może nadchodzący dzień matki będzie pretekstem na to, by skusić się na taką sesję?

Dołącz do grupy tych kobiet, które już zaczęły tworzyć swoje rodzinne fotograficzne dziedzictwo. To dla mnie ogromny zaszczyt móc w tym uczestniczyć i stworzyć dla was ponadczasowe kadry!

Na czym polega udział w Sesji Kobiece Pokolenia?

Krok 1. Konsultacja przed sesją – osobista lub online

Kto weźmie udział w sesji? Poznamy się, opowiecie mi o sobie. Jak chcecie być sfotografowane? Zaprojektujemy rodzinną kobiecą sesję szytą na miarę. Omówimy wszystkie szczegóły związane z organizacją i przygotowaniami wraz z konsultacją stylizacyjną.

Krok 2. Stylizowana sesja portretowa *

W dniu sesji zdjęciowej rozpieścimy was pięknym makijażem i stylizacją włosów. Wybierzemy garderobę, która podkreśli wasz osobisty urok i styl, bazując na waszych stylizacjach lub korzystając z szafy studia, gdzie czekają suknie dla nastolatek i dorosłych kobiet w wielu stylach i rozmiarach. Na każdym etapie możecie liczyć na moją uwagę. Pomogę wam oswoić się z obiektywem i pokażę jak pozować do zdjęć – od stóp do głów, tak by podkreślić atuty waszej sylwetki. Będziecie wyglądać i czuć się wspaniale!

 * W cenie jest stylizacja dla 2 kobiet, kolejne Panie na sesji korzystają ze stylizacji za dopłatą.

Krok 3. Prezentacja i asystowany wybór fotografii

Po sesji spotykamy się ponownie na Prezentacji zdjęć. Zobaczycie wyselekcjonowane fotografie z sesji i wybierzecie kadr, który zawiśnie później w waszym domu. Zdjęcia są drukowane na archiwalnym papierze fine-art najwyższej jakości i ręcznie oprawiane w passe-partout i wybrane ramy (dopasujemy je do waszego wnętrza!). Będziecie miały możliwość zakupić większą ilość zdjęć, jeśli tylko będziecie miały taką ochotę. Możecie wybierać spośród najwyższej jakości produktów, jak pudełka na kolekcje zdjęć Folio Box, albumy i wydruki na ścianę. Do zakupionego wydruku otrzymacie zdjęcie w wersji cyfrowej.

Efekt: Wydruk fine-art oprawiony w ramy 30 x 40 cm

 * Wolisz od razu wybrać inną formę prezentacji zdjęć lub większą ilość zdjęć? Skorzystaj z oferty voucherów podarunkowych lub zadzwoń, i stwórzmy pakiet „uszyty na miarę”. W ramach promocji sesje zakupione do 26 maja mają wliczoną stylizację dla 2 kobiet w cenie każdego z pakietów.

Opinia Ewy, Uli, Agnieszki i Barbary

Dla nas sesja u Natalii stała się już rodzinną coroczną tradycją, która jest doceniana przez całą rodzinę i przyjaciół. Każda sesja zamienia się w przesympatyczne spotkanie. Wiemy, że oddajmy się w ręce profesjonalistki. Cieszymy się, że to właśnie Natalia dokumentuje naszą historię już od 11 lat. Zobacz video z naszej świątecznej sesji zdjęciowej:

Co sprawia, że sesje zdjęciowe w Atelier są takie wyjątkowe?

Stały kontakt i troska

Dbam o to, by rozwiać wasze wszelkie wątpliwości zaczynając od konsultacji przed sesją i jestem później dla was dostępna na każdym etapie naszej współpracy. To właśnie dzięki zaangażowaniu w przygotowania i dzięki konsultacji stylizacyjnej, uzyskujemy efekty jakie widzisz w portfolio.

Gwarancja zadowolenia

Nie kupujesz w ciemno kilkunastu zdjęć i nie musisz zdawać się na wybór fotografa. Nie jesteś też przytłoczony serią kilkuset kadrów i musem wyboru tylko kilku z nich, samodzielnie z galerii online – można się wtedy poczuć przytłoczonym! Swoje fotografie wybierasz razem ze mną podczas prezentacji spośród wyselekcjonowanych już ujęć. Pomagam Wam wybrać najpiękniejsze ujęcia i doradzam o ich formie prezentacji. Dzięki temu wybór fotografii jest szybkim i bezstresowym procesem.

Może to być jedno ujęcie z promocyjnego pakietu, ale możesz zdecydować się też na dodatkowe ujęcia, całe pudełko fotografii, kompozycje wydruków na ścianę, większe i mniejsze fotoobrazy, ramki, odbitki dla bliskich…

Ty wybierasz! Ale co najważniejsze, dopiero kiedy zobaczysz efekt.

Wydruki fine-art

Wasze fotografie są drukowane na papierze archiwalnej jakości fine-art i ręcznie oprawiane. W czasach, kiedy fotografia jest tak łatwa i szybka, dosłownie na wyciągnięcie ręki… Tak bardzo jej zaczyna brakować w naszym codziennym życiu. Dołącz do mojej filozofii #existinphotos i #drukujwspomnienia sprawiając, że te cudowne momenty utrwalone na fotografiach nie zostaną schowane w czeluściach dysku Twojego komputera i nie zginą, kiedy komputer czy telefon się zepsuje i nagle stracicie wszystkie dane. Wydrukowane fotografie będą cieszyć was na lata, a kto wie, może będą cieszyć też kolejne pokolenia.

Wydrukowane, oprawione rodzinne fotografie fine-art i pudełka na zdjęcia.

ZAREZERWUJ SWOJĄ SESJĘ OD RAZU.

Lub zdzwoń 513 13 24 70, bądź napisz na Facebooku kto weźmie udział w sesji i opowiedz mi o waszej rodzinie w kilku słowach.

Do zobaczenia w Atelier!