MARATON PORTRETOWY

SPECJALNA OFERTA, TYLKO JEDEN DZIEŃ 27 CZERWCA 2022

Masz tylko jedną szansę na pierwsze wrażenie. Jak wykorzystasz swoją?

Podkreśl swoją wyjątkowość i zrób na innych efekt WOW swoim zdjęciem profilowym!

Odśwież swój zawodowy wizerunek na LinkedIn, stronie www czy dodając swój portret do stopki e-mail.

Zaktualizuj w końcu selfie z poprzednich wakacji i zachwyć profesjonalnym portretem.

Ta sesja jest dla Ciebie jeśli:

Zdobywasz klientów przez Internet

Podkreśl profesjonalizm i wzbudzaj zaufanie klientów. Zadbaj o świetne zdjęcie, które będzie budować Twoją markę osobistą.

Już czas na nowe profilowe

Każdy już się znudził zwykłym selfie. Zaskocz znajomych w social mediach nowym fantastycznym zdjęciem z sesji portretowej.

Od dawna myślisz o sesji w Atelier

Zrób ten krok i wykorzystaj ostatnią szansę na współpracę z Natalią Łowicką przed kluczowymi zmianami w działalności studia.

Czy tego chcemy, czy nie, nasze pierwsze wrażenie w Internecie bywa kluczowe. Zdjęcia na profilowym są Twoją wizytówką, a te publikowane na naszych portalach społecznościowych czy stronach www mają ogromną siłę! Odpowiedni wizerunek wywołuje w odbiorcy odpowiednie wrażenie. Dobre zdjęcia wpływają na wzrost zaufania do naszej osoby, wzmacniają nasz wizerunek jako profesjonalnego i rzetelnego przedsiębiorcy, mogą też wyróżnić nas z tłumu i po prostu wzbudzić zainteresowanie. Moją misją jest to, aby Twoje zdjęcia wyrażały dokładnie to, co chcesz, aby Twoi odbiorcy myśleli o Tobie. Wydobędę to za pomocą stylizacji, psychologii kolorów i mowy ciała, na podstawie ankiety, którą wypełnisz przed sesją.

Prywatne kobiece portrety są też wspaniałą pamiątką, która utrwala naszą kobiecość w kadrze. Portretem zatrzymujemy czas i utrwalamy nasze tu-i-teraz. Moje klientki mówią, że nasze sesje mają też magiczną moc dodając pewność siebie i zmieniają postrzeganie o samej sobie. Czy nie zasługujesz na to, by zrobić w końcu coś Tylko dla siebie? A jeśli chcesz później zachwycić swoich znajomych w social mediach, to gwarantuję moc komentarzy i like pod nowym zdjęciem. Do tego nie muszę chyba wspominać, jak decydującą moc pierwszego wrażenia mają zdjęcia, chociażby na portalach randkowych, prawda? Powodów do zrobienia sobie pięknego kobiecego portretu jest naprawdę wiele, nie musisz być przedsiębiorcą, by zdecydować się na taką sesję.

MARATON PORTRETOWY

FOTOGRAFIA PORTRETOWA I BIZNESOWA

sesja z makijażem i fryzurą w studio 27 czerwca 2022

Cena Regularna 1050

OFERTA SPECJALNA 700

Wypełnij formularz, aby zarezerwować swoje miejsce.

Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

  Wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych przez Atelier Natalia Łowicka, NIP: 5423306789 w celu odpowiedzi na wiadomość wysłaną poprzez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że mogę tę zgodę w każdej chwili wycofać.

  Co otrzymujesz w ramach oferty?

  • Analiza Twojego Wizerunku i pomoc w przygotowaniach stylizacji
  • Profesjonalny makijaż fotograficzny i uczesanie do zdjęć 
  • 2 aranżacje z wielu dostępnych w studio do wyboru
  • 2 stylizacje, biznesowa, prywatna, lub to i to!
  • Usługa fotograficzna z instruktażem pozowania do zdjęć – 30 min
  • Asystowany wybór kadrów z sesji – kilkadziesiąt ujęć do wyboru
  • 2 wybrane wyretuszowane zdjęcia w wersji cyfrowej
  • Licencja komercyjna na wykorzystanie fotografii w Internecie (dla przedsiębiorców)
  • Możliwość dokupienia dodatkowych ujęć po sesji

  Zastanawiałaś się nad pełną indywidualną lub biznesową sesją zdjęciową z Natalią Łowicką w Atelier, ale nigdy nie było „dobrej okazji”, by podjąć ten pierwszy krok i zapytać o ofertę sesji?

  A może nie chciałaś pełnej sesji, nie masz na to czasu. Za to masz konkretną potrzebę, chcesz po prostu zrobić kilka profesjonalnych zdjęć, które pozwolą odświeżyć Twój wizerunek na Facebooku, LinkedIn, czy na stronie www?

  Świetnie trafiłaś, Maraton Portretowy jest dla Ciebie!

  Oferta studia Atelier właśnie się diametralnie zmienia. Jeśli myślałaś o sesji z Natalią Łowicką w studio Atelier w Białymstoku, to jest to właściwie ostatnia taka okazja.

  • Klient oświadcza, że zapoznał się z portfolio fotografa Natalii Łowickiej, wie, że efekt sesji jest wizją fotografa artysty, a zdjęcia są poddawane profesjonalnej autorskiej obróbce oraz wie, że na efekt końcowy fotografii ma wpływ przygotowanie się uczestników do sesji zdjęciowej.
  • Sesje w ramach Maratonu Portretowego są realizowane w określonym terminie 27.06.2022 i obowiązuje rezerwacja miejsc na konkretne godziny.
  • Spóźnienie się będzie skutkowało skróceniem czasu sesji.
  • Aby potwierdzić termin sesji należy dokonać wcześniejszej pełnej opłaty za sesję.
  • Opłata za sesję jest bezzwrotna. Termin sesji można bezpłatnie przesunąć najpóźniej z 48-godzinnym wyprzedzeniem, maksymalnie dwukrotnie, za uzgodnieniem stron, tym samym przenosząc opłatę na rzecz sesji w ramach Maratonu Portretowego w innym terminie wyznaczonym przez fotografa, lub można wykorzystać wpłaconą kwotę na inny typ sesji z regularnej oferty w innym terminie. Przeniesienie sesji z krótszym wyprzedzeniem z winy klienta, wiąże się z zachowaniem opłaty przez fotografa za rezerwację terminu, bez obowiązku realizacji sesji w nowym terminie. Przeniesienie sesji z krótszym wyprzedzeniem z winy fotografa, zobowiązuje go do realizacji sesji w nowym terminie. 
  • Wybrany pakiet jest pakietem minimalnym z możliwością dokupienia większej ilości fotografii bądź foto produktów zgodnie z obowiązującym cennikiem.
  • Wybór zdjęć, złożenie zamówienia na dodatkowe foto produkty, ustalenie trybu i formy płatności za dodatkowe fotografie następuje w dniu sesji i jest to wybór ostateczny, dlatego też przy składaniu zamówienia powinny być obecne wszystkie osoby decydujące o finalnym wyborze zdjęć i finansach.
  • Ze względu na indywidualny charakter zamawianych fotografii nie jest możliwy ich zwrot czy wymiana.
  • Czas oczekiwania na finalne przekazanie fotografii klientowi wynosi do 30 dni roboczych od złożenia zamówienia.
  • Usługa retusz ekspres jest dodatkowo płatna i wyceniana indywidualnie.
  • W momencie przekazania fotografii klientowi zostaje przekazana zgoda na użytkowanie zdjęć dla celów prywatnych. Dla klientów biznesowych zostaje udzielona licencja na wykorzystanie fotografii dla celów komercyjnych przez klienta.
  • Prywatność jest ważnym aspektem sesji zdjęciowych realizowanych w Atelier, więc fotografie zostaną udostępnione i oznaczone imieniem po udzieleniu zgody uczestnika sesji. Fotografie są archiwizowane na zabezpieczonym dysku zewnętrznym, tak, aby nie znalazły się w niepowołanych rękach. Jestem wdzięczna za każdą otrzymaną zgodę, tylko dzięki zgodzie na publikację fotografii z sesji klientów, mogę rozwijać się i docierać do innych osób ze swoją twórczością.
  • Prawa autorskie do wykonanych fotografii pozostają własnością Natalii Łowickiej.
  • Publikując fotografie na Instagramie oznacz profil @natalialowicka, natomiast na Facebooku fanpage @Atelier Natalia Łowicka.
  • Przystąpienie do sesji jest równoznaczne z akceptacją powyższych informacji oraz Polityki Prywatności Atelier.

  Zakres licencji podstawowej

  1. Licencjodawca udziela Licencjobiorcy licencji niewyłącznej, nieograniczonej czasowo oraz terytorialnie na pola eksploatacji takie jak:
   1. publikacja na portalach i stronach internetowych, tj. publiczne udostępnianie utworu w taki sposób, aby każdy mógł mieć do niego dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym,
   2. publikacja w formie materiałów drukowanych na potrzeby marketingowe i reklamowe do formatu B1,
   3. wydruk i reprodukcja w magazynach, książkach, publikacjach drukowanych w celach marketingowych i reklamowych.
  2. Licencja obejmuje zgodę na rozpowszechnianie, utrwalanie i zwielokrotnianie dowolną techniką Utworu w określonych w niniejszej umowie polach eksploatacji.
  3. Licencjobiorca może upoważnić inne osoby do korzystania z utworu w zakresie uzyskanej licencji.

  Nazywam się Natalia Łowicka.

  Jestem fotografem i dbam o wizerunek moich klientów poprzez fotografie, które pomagają spełniać ich cele – biznesowe i prywatne!

  W branży pracuję od kilkunastu lat, przez 4 ostatnie lata z sukcesem prowadziłam studio fotografii portretowej Atelier w centrum Białegostoku. Pracuję również jako fotograf w Rzymie we Włoszech.

  W swoim portfolio, oprócz dziesiątek sesji portretowych, mam także sesje na okładki książek, okładki magazynów czy fotografie ilustrujące wywiady i artykuły eksperckie.

  Występuję na konferencjach związanych z budowaniem wizerunku m.in. iEffect Konferencja o Efektywnym Influencer Marketingu 2019,  Jak Żyć w Necie – konferencja online 2020, Tydzień z Wizerunkiem 2021.

  Jestem członkiem międzynarodowej organizacji Business Network International, promujący biznes przed rekomendacje.

  Ty też pragniesz zachwycać swoim wizerunkiem? Zapraszam Cię na sesję zdjęciową w Atelier.

  Czym się różni Maraton Portretowy od Sesji Indywidualnych?

  • Podczas Maratonu jednego dnia odbywa się wiele sesji zdjęciowych. Każdy klient ma swoje konkretne godziny zarezerwowane w studio na makijaż, sesję i wybór zdjęć. Nie mamy dużego marginesu na ewentualne spóźnienia. Może brakować „intymności”, bo chociaż strefy poczekalni i przygotowań oraz strefa sesji są rozdzielone, mogą być w tym samym czasie w studio inni klienci. Przy sesjach indywidualnych odbywa się tylko jedna lub dwie sesje w ciągu jednego dnia i spotkania nigdy się nie nakładają na siebie.
  • Nasze spotkanie przed Maratonem w studio poprzedzi ankieta brandingowa/stylizacyjna i 15-minutowa rozmowa telefoniczna/email z PDF o przygotowaniach do sesji. Na tej podstawie planujemy kolorystykę, styl i atmosferę zdjęć. Sesje indywidualne poprzedza szczegółowa 45-minutowa konsultacja, podczas której odkrywamy w Tobie najwyższy potencjał i jeden-na-jeden ustalamy, jakimi metodami wywołamy go na fotografiach, za pomocą odpowiedniej mowy ciała, psychologii koloru i dopasowaniem przebiegu sesji do najbardziej indywidualnych potrzeb.
  • W dniu Maratonu przed obiektywem spędzisz ok 30 min. Jest to wystarczający czas, by zrelaksować się przed obiektywem, sfotografować w 2 wybranych aranżacjach lub zmienić stylizację. Przy indywidualnej sesji mam więcej czasu dla Ciebie, możemy wykonać większą różnorodność ujęć, wielokrotnie zmienić tła, aranżacje, światło i kilka razy przebrać się do zdjęć. Czas nas nie ogranicza.
  • Efektem Maratonu są zdjęcia cyfrowe. Jeśli chcesz otrzymać fotografie w formie wydrukowanego foto-produktu z oferty studia, możesz je dodatkowo zakupić. Przy sesjach indywidualnych w opcji pakietów jest to już uwzględnione w cenie.

  Zainteresowała Cię sesja ekspresowa w ramach oferty Maraton Portretowy, ale najbliższy termin Ci nie pasuje i chciałbyś się dowiedzieć więcej o ofercie sesji indywidualnych? Chcesz podejść do zdjęć na spokojnie, dokładnie je zaplanować i poprzedzić sesję biznesową pełną konsultacją brandingową i audytem swojego wizerunku w sieci? Bądź swoją sesję kobiecą poprzedzić spotkaniem, podczas którego „uszyjemy” Twoją sesję na miarę, odkryjemy Twój kobiecy potencjał i dobierzemy idealne stylizacje dla Ciebie?

  Wydrukowane i oprawione fotografie fine-art z sesji zdjęciowej