Zamień rodzinne wspomnienia w sztukę w Twoim własnym domu.

#existinphotos

Zaistniej na fotografiach

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

.

Dom ze zdjęciami na ścianie to prawdziwy dom. Czy masz takie zdjęcia ze swoimi bliskimi? Ze swoimi dziećmi? Jeśli nie, powiedz mi dlaczego?

Celebrujmy ten cenny przedświąteczny czas podczas ponadczasowej rodzinnej sesji zdjęciowej.

Fotografia jest moją pasją. Nie ma dla mnie większej radości, niż wasz uśmiech i wzruszenie, kiedy po sesji widzicie swoje rodzinne zdjęcia po raz pierwszy w pełnej okazałości. Wydrukowane, oprawione, trzymacie je w dłoniach i stają się waszym rodzinnym skarbem.

Cieszą was już wtedy. Wiem jednak, że swoją prawdziwą wartość nabiorą z czasem, po latach. 

Czas płynie zbyt szybko, by odkładać swoją sesję na później. Zmieniamy się my, zmieniają się nasze dzieci, zmienia się świat wokół nas. Zacznij dokumentować swoją rodzinną historię już teraz!

Dołącz do grupy tych rodzin, które zaczęły tworzyć swoje rodzinne fotograficzne dziedzictwo. To dla mnie ogromny zaszczyt móc w tym uczestniczyć i stworzyć dla was ponadczasowe kadry!

Ile to kosztuje?

Oferuję specjalny pakiet świąteczny w cenie 850 zł. Czyli płacicie jedynie 850 zł, a otrzymujecie sesję o pełnej jej wartości ponad 1150 zł.

Pakiet świąteczny obejmuje:

Pełne doświadczenie z rodzinną sesją zdjęciową

o wartości 300 zł, a w promocji bezpłatnie!

Konsultację przed sesją – osobistą lub online

Poznamy się, opowiecie mi o sobie. Zaprojektujemy rodzinną sesję szytą na miarę. Omówimy wszystkie szczegóły związane z organizacją i przygotowaniami do sesji rodzinnej wraz z konsultacją stylizacyjną.

Profesjonalny makijaż i stylizacja *

W dniu sesji zdjęciowej rozpieścimy Panie pięknym makijażem i stylizacją włosów. Wybierzemy garderobę bazując na waszych stylizacjach lub korzystając z szafy studia, gdzie na Panie czekają suknie w wielu stylach i rozmiarach.

 * W cenie jest stylizacja dla 1 osoby, dodatkowy makijaż to dodatkowa opłata.

Sesja rodzinna z kilkoma zmianami stylizacji 

Na każdym kroku możecie liczyć na moją uwagę. Pomogę wam oswoić się z obiektywem i pokażę jak pozować do zdjęć – od stóp do głów. Będziecie wyglądać i czuć się wspaniale! Zrobimy zarówno ujęcia świąteczne, korzystając z przepięknych świątecznych scenografii przy kominku i choince, jak i te w ponadczasowym stylu.

Wydruk fine-art oprawiony w ramy 40 x 50 cm*

o wartości 850 zł

Po sesji spotykamy się ponownie na Prezentacji zdjęć. Zobaczycie wyselekcjonowane fotografie z sesji i wybierzecie kadr, który zawiśnie później w waszym domu. Zdjęcia są drukowane na archiwalnym papierze fine-art najwyższej jakości i ręcznie oprawiane w passe-partout i wybrane ramy (dopasujemy je do waszego wnętrza!). Będziecie mieli możliwość zakupić większą ilość zdjęć, jeśli tylko będziecie mieli taką ochotę. Możecie wybierać spośród najwyższej jakości produktów, jak pudełka Folio Box, albumy i wydruki na ścianę. Do zakupionego wydruku otrzymacie zdjęcie w wersji cyfrowej. 

 * Wolisz wybrać inną formę prezentacji zdjęć lub większą ilość zdjęć? kwotę 850 zł możesz wykorzystać na dowolne pakiety i produkty z oferty studia, na przykład na tryptyk czyli 3 piękne wydruki oprawione w passepartout 20x25cm. Możecie też dopłacić do większych pakietów, 6 czy 12 zdjęć. Pełny cennik przedstawiam przed sesją.

Siatka zdjęć świątecznych wykonanych w studio Atelier Natalia Łowicka

A gdyby tak… wysłać kartkę świąteczną z waszym zdjęciem?

Niech tradycja wysyłania kartek świątecznych naszym bliskim wciąż trwa! W świątecznym prezencie od studia Atelier otrzymacie cyfrowy projekt kartki świątecznej z waszym własnym rodzinnym zdjęciem, gotowym, aby je wydrukować i rozesłać waszym najbliższym lub … dodać na facebooka 🙂 . Jestem pewna, że sprawią mnóstwo radości! Obejrzyj poniższe wideo i poznaj Barbarę, Ewę, Agnieszkę i Ulę. Fotografuję je od 10 lat, co roku Tworząc wyjątkowe kartki świąteczne, które dziewczyny wysyłają swoim najbliższym.

Co sprawia, że sesje zdjęciowe w Atelier są takie wyjątkowe?

Stały kontakt i troska

Dbam o to, by rozwiać wasze wszelkie wątpliwości zaczynając od konsultacji przed sesją i jestem później dla was dostępna na każdym etapie naszej współpracy. To właśnie dzięki zaangażowaniu w przygotowania i dzięki konsultacji stylizacyjnej, uzyskujemy efekty jakie widzisz w portfolio.

Gwarancja zadowolenia

Nie kupujesz w ciemno kilkunastu zdjęć i nie musisz zdawać się na wybór fotografa. Nie jesteś też przytłoczony serią kilkuset kadrów i musem wyboru tylko kilku z nich, samodzielnie z galerii online – można się wtedy poczuć przytłoczonym! Swoje fotografie wybierasz razem ze mną podczas prezentacji spośród wyselekcjonowanych już ujęć. Pomagam Wam wybrać najpiękniejsze ujęcia i doradzam o ich formie prezentacji. Dzięki temu wybór fotografii jest szybkim i bezstresowym procesem.

Może to być jedno ujęcie z promocyjnego pakietu świątecznego, ale możesz zdecydować się też na dodatkowe ujęcia, całe pudełko fotografii, kompozycje wydruków na ścianę, większe i mniejsze fotoobrazy, ramki, odbitki dla bliskich…

Ty wybierasz! Ale co najważniejsze, dopiero kiedy zobaczysz efekt.

Wydruki fine-art

Wasze fotografie są drukowane na papierze archiwalnej jakości fine-art i ręcznie oprawiane. W czasach, kiedy fotografia jest tak łatwa i szybka, dosłownie na wyciągnięcie ręki… Tak bardzo jej zaczyna brakować w naszym codziennym życiu. Dołącz do mojej filozofii #existinphotos i #drukujwspomnienia sprawiając, że te cudowne momenty utrwalone na fotografiach nie zostaną schowane w czeluściach dysku Twojego komputera i nie zginą, kiedy komputer czy telefon się zepsuje i nagle stracicie wszystkie dane. Wydrukowane fotografie będą cieszyć was na lata, a kto wie, może będą cieszyć też kolejne pokolenia.

Wydrukowane, oprawione rodzinne fotografie fine-art i pudełka na zdjęcia.

ILOŚĆ SESJI LIMITOWANA

brak miejsc na 2020 rok

 

ZAREZERWUJ SWOJĄ SESJĘ.

Zadzwoń 513 13 24 70, lub napisz na Facebooku

Kto weźmie udział w sesji? Opowiedz mi o waszej rodzinie w kilku słowach.